Rozumiem

Tento web používa na poskytovanie služieb a analýze návštevnosti súbory cookies. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Viac informácií


Autosedačka Cybex Pallas 2-fix

Autosedačka Cybex Pallas 2-fix

Autosedačka Pallas 2-FIX môže byť vďaka konštrukcii 2v1 používaná viac ako 11 rokov a stále bude poskytovať Vášmu dieťaťu komfort a bezkonkurenčnú ochranu, známu pre značku Cybex. Nastaviteľný bezpečnostný vankúš redukuje riziko vážnych zranení krku a poskytuje viac voľnosti pre deti do 3 rokov. Pre deti od 3 rokov sa autosedačka používa bez bezpečnostného vankúša, kedy je dieťa zaistené klasickým pásom. Optimalizovaný systém lineárnej ochrany proti bočnému nárazu (Linear.Side-impact.Protection) použitím ochranných bočných airbagov pohlcuje energiu nárazu už v prvých štádiách kolízie. Nenájdené žiadne produktyAutosedačka Cybex Pallas 2-fix

Dve sedačky v jednej. Autosedačka skupiny 9-18 kg a 15-36 kg. So systémom ISOFIX a pokročilou ochranou proti bočnému nárazu pomocou bočných prídavných protektorov. Unikátna patentovaná opierka hlavy s 11 výškovými polohami. Naklápacie pozície pre pohodlný spánok.

Autosedačka 2v1. Základom pre autosedačku Pallas 2-Fix je model Solution X2-Fix, špičková sedačka kategórie 15-36 kg. Tá je doplnená o unikátny bezpečnostný pult a základňu pre jednoduché polohovanie autosedačky do spánkových pozícií. Toto riešenie získalo mnoho ocenení nielen v najprísnejších testoch bezpečnosti, ale taktiež v spotrebiteľských testoch so zameraním pre rodičov.

Vlastnosti PALLAS 2-FIX:

 • nastaviteľný bezpečnostný pult znižujúci riziko vážnych zranení krku, bez akéhokoľvek obmedzenia dieťaťa (v režime 9-18 kg)
 • polohovacia základňa zaisťuje uvolnenú a kľudnú cestu (v režime 9-18 kg)
 • optimalizovaná lineárna ochrana pri bočnom náraze (L.S.P. system plus) absorbuje energiu nárazu a chráni citlivú hlavu a oblasť ramien
 • 3-pozičná opierka hlavy zabraňuje pri spánku dieťaťa prepadnutiu jeho hlavy dopredu 11 pozičná výškovo nastaviteľná opierka hlavy pre perfektné nastavenie a maximum bezpečia

Technické informácie autosedačky Cybex Pallas 2-fix

 • Norma EU: ECE R 44/04
 • Určené pre deti: 9-36 kg (skupina 1,2 a 3)
 • Umiestnenie autosedačky: po smere jazdy
 • Šírka: 55,5 cm
 • Váha: 11,2 kg

ISOFIX Connect System

PALLAS 2-FIX ponúka vylepšenú bezpečnosť a stabilitu a jednoduchú inštaláciu s jedným cvaknutím.

Konektory autosedačky sa jednoducho zachytia k ISOFIX záchytným bodom vo vozidle. Konektory je možné jednoducho zložiť, vďaka čomu je možné autosedačku používať taktiež vo vozidlách, ktoré niesú vybavené systémom ISOFIX. 

Testy bezpečnosti:

Špičkový výsledok v teste ADAC výsledná známka "gut"

Špičkový výsledok v teste Stiftung Warentest výsledná známka "1.9"

Príslušenstvo k dokúpeniu:

Letný poťah- Letný poťah pre autosedačky rady Solution X a Pallas. Zloženie: 85% bavlna, 15% polyester.

ISOFIX vložky- Náhradné plastové zavádzače ISOFIX (pár vždy v ceneISOFIX autosedačky).

Patentované technológie Cybex pre najvyššiu bezpečnosť:

Bezpečnostný pult- Nastaviteľný bezpečnostný pult, znižujúcí riziko vážnych zranení krku, bez akéhokoľvek obmedzenia dieťaťa.

Prehliadnite si video o tejto technológií a zistíte prečo je bezpečnostný pult CYBEX:

1. bezpečnejší ako 5 bodový pás

2. pre dieťa neobmedzujúci oproti podobným pultom iných výrobcov 3. na ovládanie pohodlný a vysoko komfortný

Sila nárazu je rozprestená cez celý bezpečnostný pult a absorbovaná pomocou jeho materiálu pohlcujúceho náraz. Tento systém sa podobá nafúknutemu airbagu a v prípade nehody napomáha výrazne znížiť silu nárazu. Pásy dieťaťu neublížia, zaťiaľ čo je v rovnakej chvíli chránená citlivá hlava, krk, ramená a vnútorné orgány.

Novo vyvinutý nastaviteľný pult je veľmi pohodlný a skvele sa prispôsobí telu dieťaťa. Pult neposkytuje len voľnosť pohybu pre hornú časť tela, ale taktiež aj optimálnu ochranu - predovšetkým pri čelnej zrážke - v porovnaní s bežným 5 bodovým systémom pásov.

Opierka hlavy (patentované) 3-pozičná opierka hlavy zabraňuje pri spánku dieťaťa prepradnutiu jeho hlavy dopredu.

Prehliadnite si video o tejto technológií a zistíte prečo je dôležité, aby hlava diaťaťa neprepadávala dopredu.

Patentovaná 3-pozičná polohovacia opierka hlavy CYBEX zaručuje optimálnu ochranu v prípade bočného nárazu. Táto revolučná technológia mierne presunie ťažisko hlavy dieťaťa dozadu a v príípade spánku predchádza jej prepadnutiu. V prípade bočného nárazu zostáva hlava dieťaťa v bezpečnej zóne autosedačky zaisťujúcej maximálne bezpečie. 3-pozičná opierka hlavy poskytuje taktiež pohodlnejšie pozície pro spánok zaisťujúci kľudnú cestu.

 • Rozmery: 45cm x 55cm x 73-90cm
 • Hmotnosť: 11,2 kg

Otázky a odpovede:

Radi by sme využili základňu k polohovaniu pre lepší odpočinok aj pre staršie dieťa, je to možné?

Nieje to možné. Základňa a bezpečnostný pult sa nesmie používať pre dieťa, ktoré váži viac než 18 kg.

Akým spôsobom sa teda polohuje autosedačka od 18 kg váhy dieťaťa?

V kategórií 15-36 kg niesú autosedačky s výraznými sklápacími schopnosťami. Vzhľadom k veľkosti dieťaťa to už nieje realizovateľné. Autosedačka rady Solution však má polohovaciu chrbtovú opierku , ktorá sa dobre prispôsobí sedadlu vo vozidle. Naviac ponúka unikátnu polohovaciu opierku hlavy, ktorá mení jej ťažisko a zamedzuje tak jej prepadnutiu dopredu. Odpočinok v tejto sedačke je preto v daných podmienkach maximálne pohodlný a bezpečný.

Môžem nakoniec od sedačky oddeliť a používať len podsedák?

Oddeliť ho môžete, ale len za účelom lepšieho skladovania. Používánie samostatného podsedáku nemôžeme odporučiť, chrbtová opierka je nedeliteľnou súčasťou autosedačky a má zásadný vplyv na bezpečnosť dieťaťa.

Isofix systém je ukotvenie zvyšujúce bezpečnosť a stabilitu autosedačky, pre upevnenie v automobiloch bez Isofix systému je možné konektory jednoducho zasunúť v skupine I možno jedinou rukou nastaviť uhol autosedačky nastavenie uhla opierky (3 pozície) zabraňuje nebezpečnému klesaniu hlavičky dopredu počas spánku a tak chráni citlivý detský krk a hlavu v prípade bočného nárazu výškovo nastaviteľná opierky hlavy do 11 pozícií odnímateľný poťah doprajte svojmu dieťaťu komfort a príjemný chlad s Letným poťahom Cybex


Cenový rozsah

-2 EUR 2 EUR

Značka


Rýchly kontakt

0948 744 100

Volať môžete Po - Pia
9:00 - 16:00


Prečo si vybrať nás?

 • Najrychlejší servis

  Tovar na sklade expedujeme v najbližší pracovný deň po objednávke

 • Doprava zdarma

  Pri objednávke nad 150 EUR

 • Istota kvality

  Ponúkame iba preverené značky s minimom reklamácií