Rozumiem

Tento web používa na poskytovanie služieb a analýze návštevnosti súbory cookies. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Viac informácií


Autosedačka Cybex Solution Q2-fix

Autosedačka Cybex Solution Q2-fix

Inovatívna autosedačka Solution Q2-fix spája mnoho ročné skúsenosti úspešných autosedačiek skupiny 2/3 s najnovšími zisteniami v oblasti materiálov a bezpečnosti. Ikonický a moderný design je pre spoločnosť CYBEX samozrejmosťou .

Súčinnosť patentovanej naklápacej opierky hlavy, ktorá zabraňuje nebezpečnému prepadnutiu hlavy dieťaťa dopredu počas spánku a optimalizovaná lineárna ochrana pri bočnom nárazu (L.S.P. System Plus), zaisťuje najvyšší stupeň bezpečia a pohodlia. Nové automatické nastavenie výšky a šírky poskytuje flexibilné a optimálne prizpôsobenie autosedačky veľkosti dieťata. Nový ventilačný systém zaisťuje pohodlné sedenie aj počas teplých dní!Nenájdené žiadne produktyAutosedačka Cybex Solution Q2-fix

Autosedačka Cybex Solution Q2-fix

Skupina 2/3, 15-36 kg (cca 3-12 rokov)

Inovatívna autoedačka Solution Q2-fix spája mnoho ročné skúsenosti úspešných autosedačiek skupiny 2/3 s najnovšími zisteniami v oblasti materiálov,bezpečnosti a ikonický design CYBEX PLATINUM.

 • Optimalizovaná naklápacia opierka hlavy (patentováné)
 • Automatické nastavenie výšky a šírky (11 pozícií)
 • Optimalizovaná lineárna ochrana pri bočnom náraze (L.S.P. System Plus)
 • CYBEX bezpečnostné protektory
 • ISOFIX Connect System
 • Systém ventilácie vzduchu

Súčinnosť patentovanéj naklápacéj opierky hlavy, ktorá zabraňuje nebezpečnému prepadnutiu hlavy dieťaťa dopredu počas spánku a optimalizovaná lineárna ochrana pri bočnom nárazu (L.S.P. System Plus), zaisťuje najvyšší stupeň bezpečia a pohodlia. Nové automatické nastavenie výšky a šírky poskytuje flexibilné a optimálne prizpôsobenie autosedačky veľkosti dieťata. Nový ventilačný systém zaisťuje pohodlné sedenie aj počas teplých dní.

Patentovaná ochrana hlavy

Optimalizovaná polohovacia opierka hlavy

Optimalizovaná polohovacia opierka hlavy zabraňuje prepadnutiu hlavy dieťaťa dopredu počas spánku. Hlava je aktívne vedená do bezpečnéj pozície.

Nepostrádateľnou súčasťou autosedačiek série Solution je 3-pozičná polohovacia opierka hlavy. V ďaka jéj nastaviteľnosti je hlava dieťaťa naklonená smerom dozadu a počas spánku dieťaťa tak zabraňuje jéj prepadnutiu dopredu. Citlivá hlava a krk dieťaťa sú v prípade bočného nárazu ochránené, v ďaka bezpečnostnéj zóne autosedačky, ktorá sa skladá z hlavových a bočných protektorov. Okrem zlepšenéj pasívnéj ochrany ponúka opierka hlavy tiež viac pohodlia pre spánok.

Automatické nastaveie výšky a šírky

Autosedačka, ktorá rastie s dieťatkom

Väčšina detí dosiahne 55% ich celkovéj výšky vo veku 3 rokov. V 12 dorastú do 89% ich vzrastu. Toto vedie k priemernému nárastu výšky o 60 cm počas doby používania autosedačky.

Pre poskytnutie najlephšéj možnéj ochrany a pohodlia po celú dobu používania ponúka detská autosedačka CYBEX Solution Q2-fix integrované nastavenie výšky a šírky - nová bezpečnostná funkcia pre flexibilné a optimálne nastavenie autosedačky podľa veľkosti dieťaťa. S nastavením jednou rukou a 11 možnostami nastavenia možno výšku a šírku autosedačky nastaviť súčastne. Autosedačka môže vyrásť až o 8 cm do šírky a o 20 cm do výšky. Dieťa tak vždy zostáva v optimálnej bezpečnéj zóne hlavových a ramenných protektorov a nikdy sa necíti stiesnene, dokonca ani na konci použitelnosti autosedačky.

Systém odvetrávania

Optimálne podmienky pre sedenie

Systém odvetrávania poskytuje pohodlnnú teplotu pri sedení aj počas teplých dní.

Dalším dôležitým prvkom pohodlia autosedačky Solution Q2-fix je sieť ventilačných kanálikov, které vedie cez opierku chrbáta a sedák. Vzduch cirkuluje cez otvory na prednéj strane sedáku, prechádza pod poťahom autosedačky a je odvádzaný preč od dieťaťa pomocou dodatočných otvorov v opierke chrbátika. Toto zaisťuje pohodlnú teplotu pri sedení aj počas teplých dní.

L.S.P. System Plus

Optimalizovaná ochrana pri bočnom náraze

Optimalizovaná ochrana pri bočnom náraze (L.S.P. System Plus) absorbuje silu nárazu vo veľmi skoréj fáze.

Nové nastavenie šírky pracuje ruka v ruke s optimalizovanou ochranou pri bočnom náraze - L.S.P. System Plus. Sila bočného nárazu je tak systematicky redukovaná pomocou dodatočných bezpečnostných bočníc a protektorov hlavy a ramien. V rovnaký moment je kinetická energia tela, spôsobená nárazom, absorbovaná vo veľmi skoréj fáze a hlava dieťaťa je aktívne vedená priamo do bezpečnéj pozície.

Pripojenie ISOFIX

Viac - bezpečia a stability

ISOFIX Connect System ponúka vylepšenú bezpečnosť, stabilitu a jednoduchú inštaláci s jedním cvaknutím.

Konektory autosedačky sa jednoducho zachytí k ISOFIX záchytným bodom vo vozidle. Konektory možno jednoducho zložiť, v ďaka čomu sa môže autosedačka používať tiež vo vozidlách, ktoré nie sú vybavené systémom ISOFIX.

Farby a Látky

Bezpečnost, Design a Funkčnosť

Autosedačky PLATINUM pokračujú v tradícii módnych farieb spoločnosti CYBEX a prichádzajú vo veľkom výbere farieb v dvoch látkových prevedeniach.

Varianta Comfort: mäkká a útulná varianta autosedačiek Platinum ponúka 10 farebných kombinácií. Varianta Plus: varianta Plus dostáva svoj charakteristický vzhľad v ďaka exkluzívnej, veľmi odolnéj látke s krepovým efektom v vzhľade denim. Tieto detské autosedačky sú dostupné v 7 rôznych farbách.

Funkcie:

 • CYBEX bezpečnostné protektory: Dodatočná ochrana pri bočnom náraze
 • Polohovacia opierka chrbátika: Perfektné prizpôsobenie detskéj autosedačky sedadlu vo vozidle.
 • Veľmi mäkký sedák:Pre dodatočné pohodlie

Príslušenstvo k dokúpeniu: letný poťah

ISOFIX zavádzače

Rozmery:

 • dĺžka / šírka / výška: 412, 529-612, 619-817 mm
 • váha: 7,6 kg

ECE R44/04, Sk. II/III

Látkové potahy možno prať v práčke pri 30°C

Navrhnuté v Nemecku  


Cenový rozsah

-2 EUR 2 EUR

Značka


Rýchly kontakt

0948 744 100

Volať môžete Po - Pia
9:00 - 16:00


Prečo si vybrať nás?

 • Najrychlejší servis

  Tovar na sklade expedujeme v najbližší pracovný deň po objednávke

 • Doprava zdarma

  Pri objednávke nad 150 EUR

 • Istota kvality

  Ponúkame iba preverené značky s minimom reklamácií