Rozumiem

Tento web používa na poskytovanie služieb a analýze návštevnosti súbory cookies. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Viac informácií


Autosedačka Maxi-Cosi Rodifix

Autosedačka Maxi-Cosi Rodifix

Autosedačka Maxi-Cosi RodiFix je určená pre deti od 15 do 36 kilogramov. Používa unikátnu technológiu AirProtect a rastie s dieťaťom. K pripútaniu autosedačky do automobilu sa používa systém IsoFix.Autosedačka je vybavená technológiou AirProtect. Táto technológia bola vyvinutá spoločnosťou Dorel USA v spolupráci s univerzitou Kettering University.Nenájdené žiadne produktyAutosedačka Maxi-Cosi Rodifix

Bezpečnosť

Autosedačka Maxi-Cosi RodiFix je určená pre deti od 15 do 36 kg (cca 4 roky až 12 roka, skupina 2/3). Autosedačka je vybavená technológiou AirProtect. Táto technológia bola vyvinutá spoločnosťou Dorel USA v spolupráci s univerzitou Kettering University.V čom spočíva technológia AirProtect? Špeciálne vyvinutá pena je zabalená v perforovanom obale. Táto hmota absorbuje postupným vyfukovaním vzduchu energiu vznikajúcu v prípade nárazu. Tým chráni oblasť hlavy oveľa lepšie, než akékoľvek iné autosedačky. Maxi-Cosi Rodi používa na uchytenie do automobilu systém IsoFix. Dieťa sa pripútava 3 bodovým bezpečnostným pásom. Autosedačka je vybavená kotviacou úchytkou za opierkou hlavy, ktorá poskytuje dodatočnú fixáciu autosedačky.

Komfort

Maxi-Cosi RodiFix poskytuje maximálny komfort dieťaťu aj vám. Zmena polohy zo sedenia na spanie je otázkou malej chvíľky. Autosedačka poskytuje dieťaťu prirodzenú polohu od sedenia po spanie. Výškovo nastaviteľná opierka hlavy zaručuje, že dieťa bude mať hlavu vždy optimálne chránenú a autosedačka rastie s dieťaťom od cca 4 do 12 rokov. Okrem výšky autosedačky je možné upraviť aj jej šírku, čo sa ocení v zimnom období alebo až keď dieťa začne rásť. Poťah autosedačky je možné sňať a prať (podľa pracích symbolov).

Upevnenie do automobilu

Na upevnenie do automobilu sa používa systém IsoFix. Upevnenie dieťaťa do autosedačky uľahčujú vodiče pásu. Dieťa sa pripútava 3 bodovým bezpečnostným pásom v smere jazdy.

V bodoch

Autosedačka pre deti od 15 do 36 kg (4-12 rokov).

Upevnenie do automobilu pomocou systému IsoFix.

Unikátna technológia AirProtect.

Rastie s dieťaťom do výšky aj šírky.

Možno polohovať.


Cenový rozsah

-2 EUR 2 EUR

Značka


Rýchly kontakt

0948 744 100

Volať môžete Po - Pia
9:00 - 16:00


Prečo si vybrať nás?

  • Najrychlejší servis

    Tovar na sklade expedujeme v najbližší pracovný deň po objednávke

  • Doprava zdarma

    Pri objednávke nad 150 EUR

  • Istota kvality

    Ponúkame iba preverené značky s minimom reklamácií