Rozumiem

Tento web používa na poskytovanie služieb a analýze návštevnosti súbory cookies. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Viac informácií


Autosedačky

Detičky sú to najcennejšie čo máme a preto je potrebné im poskytnúť pokiaľ možno čo najlepšiu ochranu. Starostlivo sme vybrali iba tých najlepších výrobcov autosedačiek, ktorých výrobky sa pravidelne umiestňujú na prvých miestach v bezpečnostných testoch autosedačiek. Naším cieľom je predávať iba kvalitné a preverené výrobky s minimom reklamácií. Autosedačky ktoré ponúkame sme kúpili aj naším vlastným deťom. Ponúkame tieto značky autosedačiek: autosedačky Concord, autosedačky Maxi-Cosi, a autosedačky Römer. Veríme že budete Spokojní!!!< 

Römer KING II ATS - Black Thunder 2015 + Darček

Römer KING II ATS - Black Thunder 2015 + Darček

239,00 € Skladom  
 • Akcia  
 •  
Römer KING II ATS KING II ATS, nová generácia našej KING rodiny, s ATS…

Concord Transformer X-Bag - Walnut Brown 2016

Concord Transformer X-Bag - Walnut Brown 2016

149,00 € Skladom  
 • Akcia  

−12 %

Autosedačka Concord TRANSFORMER X-Bag patrí medzi najlešie autosedačky vo…

Concord Transformer X-Bag - Graphite Grey 2016

Concord Transformer X-Bag - Graphite Grey 2016

149,00 € Skladom  
 • Akcia  

−12 %

Autosedačka Concord TRANSFORMER X-Bag patrí medzi najlešie autosedačky vo…

Maxi-Cosi Tobi 2 - River Blue 2016

Maxi-Cosi Tobi 2 - River Blue 2016

217,20 € Skladom  
 • Akcia  
Autosedačka Maxi-Cosi Tobi 2 je skvelým spoločníkom pre malých objaviteľov.…

Römer EVOLVA 1-2-3 plus - Cosmos Black 2016 + Darček

Römer EVOLVA 1-2-3 plus - Cosmos Black 2016 + Darček

249,00 € Skladom  
 •  
Autosedačka Römer EVOLVA 1-2-3 plus Ochrana proti bočnému nárazu s hlbokým,…

Römer Advansafix II SICT - Flame Red 2016 + Darček

Römer Advansafix II SICT - Flame Red 2016 + Darček

299,00 € Skladom  
 •  
Römer Advansafix II SICT ADVANSAFIX II SICT bol navrhnutý pre zaistenie…

Römer Advansafix II SICT - Cosmos Black 2016 + Darček

Römer Advansafix II SICT - Cosmos Black 2016 + Darček

299,00 € Skladom  
 •  
Römer Advansafix II SICT ADVANSAFIX II SICT bol navrhnutý pre zaistenie…

Autosedačka Römer KID II - Red Flame 2016

Autosedačka Römer KID II - Red Flame 2016

109,00 € Skladom  
 •  
Autosedačka Römer KID II Vďaka nastaviteľné hlavové opierke, ktorá…

Petite&Mars Autosedačka REVERSAL 0-18kg - Black 2016

Petite&Mars Autosedačka REVERSAL 0-18kg - Black 2016

229,00 € Skladom  
 •  
MONZA alebo Petite&Mars predstavuje otočnú autosedačku REVERSAL pre deti dvoch…< 

Autosedačky 0-10 (13kg)

Tu v kategórii 0+, nájdete detské autosedačky pre majmenšie detičky. Autosedačky 0-10 sú pútané proti smeru jazdy. Tieto autosedačky sú bezpečné, komfortné a praktické pre novorodencov – od narodenia do cca 6 mesiacov. Väčšina autosedačiek je určená pre výáhy od 0 do 10 kg, pár modelov až do 13 kg. Naša ponuka bezpečných autosedačiek v tejto kategórii zahŕňa značky Römer, Maxi-Cosi, Chicco, a autosedačiek Concord. Aktuálne kolekcie si Vás získajú inovatívnym a moderným dizajnom, s najväčším zreteľom na bezpečnosť. Autosedačky týchto kategórii je možné väčšinou pomocou adaptérov upevniť na podvozky golfových kočíkov a aj športových kočíkov rôznych značiek.

Autosedačky 0-18 kg

Tu nájdete našu ponuku pekných, kvalitných a bezpečných detských autosedačiek kategórie 1, vhodných pre deti od narodenia do veku cca 4 rokov. Autosedačky 0-18 kg sú bezpečné a flexibilné. Väčšinu modelov je možné zapútať v smere jazdy a taktiež proti smeru jazdy vozidla. Výhoda tejto kategórie je vačší rozsah hmotností dieťaťa pre ktorú je vhodná. Nevýhoda oproti kategórii 0+ je fakt, že autosedačky sa nedajú napolohovať úplne až do ležiacej polohy. V prípade že po použítí tejto kategórie autosedačiek prejdete na kategóriu 2-3, tak si vystačíte iba s dvomi autosedačkami pre vaše dieťatko.

Autosedačky 9-18 kg

Ponúkame bezpečné autosedačky 9-18 kg skupiny 2. Autosedačky sú pútané v smere jazdy pre predškolákov. Autosedačky kategórie 9-18 kg ponúkajú najlepší komfort a najvyššiu bezpečnosť pre deti od 9 mesiacov do 4 rokov.

Autosedačky 9-36 kg

Detské autosedačky kategórie 9 - 36 kg, ktoré rastú s Vaším dieťaťom. Skvelý nápad pre predškolské až školské deti. Obsiahnu skupiny 1-2-3 od 9 mesiacov do 12 rokov. Značky Römer, Concord, Maxi-Cosi, Chicco Vám ponúkajú kvalitu a bezpečnosť na najvyššej úrovni.

Autosedačky 15-36 kg

Detské autosedačky kategórie 15 - 36 kg, ktoré rastú spolu s Vašim dieťaťom. Pre rastúce deti. Vhodné pre obdobie školských rokov, od 4 rokov do 12 rokov. Obsiahnu skupiny 2-3. Značky ako Römer, Maxi-Cosi, Concord, Chicco, Vám ponúkajú kvalitu a bezpečnosť na najvyššej úrovni.

Vybrali sme pre Vás tieto značky autosedačiek:

Autosedačky Concord

Autosedačky Concord nie sú najlacnejšie na trhu. Sú určené pre tých rodičov, pre ktorých je bezpečnosť ich detičiek prvoradá. Autosedačky Concord sa vyznačujú dvojitým plášťom, ktorý ponúka extra ochranu a je už napohľad masívnejší ako u väčšiny konkurenčných autosedačiek. Firma Concord ponúka komplexné riešenie na cesty, a to nielen autom ale aj peši. K autosedačkám je možné nakombinovať si ja vhodný kočík Concord.

Autosedačky Maxi-Cosi

Moderné autosedačky Maxi-Cosi ponúkajú širokú škálu výrobkov pre ochranu detí v Aute. Autosedačky Maxi-Cosi sú v súčastnosti najpopulárnejšie na trhu. Väčšina kočíkov rôznych značiek ponúka možnosť za pomoci adaptérov upevniť autosedačky Maxi-Cosi, na podvozok kočíka.

Autosedačky Römer

Autosedačky Römer: špička v oblasti detskej bezpečnosti. Špičková značka autosedačiek Romer vznikla spojením anglického výrobcu Britax a nemeckej firmy Römer. Značka autosedačiek Römer sa stala synonymom bezpečnosti a autosedačky Römer sú najpredávanejšou značkou autosedačiek na Slovenskom trhu. Autosedačky Römer sú chránené viac ako 30 patentami, ktoré ochraňujú výnimočné vylepšenia v oblasti bezpečnosti a funkčnosti autosedačiek. Britax-Römer v spolupráci s firmou Volswagen vyvinula v roku 1997 kotviaci systém autosedačiek ISOFIX, ktorý sa stal medzinárodným štandartom inštalácie detských autosedačiek v automobiloch.

Autosedačky Chicco

Obľúbený Taliansky výrobca autosedačiek ponúkajúci výborný pomer medzi cenou a kvalitou. To sú autosedačky Chicco. Všetky modely autosedačiek Chicco sú navrhnuté tak, aby zodpovedali najnovším normám a nariadeniam pre autosedačky. Sú testované v najprísnejších Európskych certifikačných centrách. Autosedačky Chicco sú pohodlné a bezpečné, prinášajúce maximum komfortu pre dieťa i rodiča na krátkych ale i dlhých výletoch autom.

Autosedačky s Isofixom

Autosedačky s Isofixom sa stali štandardom pre montáž detských autosedačiek do áut. Systém Isofix bol vyvinutý v roku 1997 firmou Britax-Römer v spolupráci s firmou Volswagen. Tento systém od samého začiatku dostával najvyššie hodnotenia za bezpečnosť a spoľahlivosť. Isofix pripevní detskú sedačku pevne k rámu vozidla a zároveň výrazne obmedzuje možnosť chybného zapútania autosedačky. Tým sa dosahuje výrazne vyššia ochrana detí - toho najcennejšieho nákladu aký kedy poveziete. Vybrali sme pre vás to najlepšie na trhu. U nás si môžete zvoliť z Nemeckej kvality - autosedačiek Concord či autosedačiek Römer r: Taktiež môžete vyberať z mimoriadne obľúbenej značky autosedačiek Maxi-Cosi respektívne autosedačky Chicco. Všetky tieto značky ponúkajú celú škálu autosedačiek, ale len tie opatrene systémom ISOFIX ponúknu najvyššiu možnú úroveň ochrany pre Vaše bábätko


Cenový rozsah

7 EUR 1100 EUR

Značka


Rýchly kontakt

0948 744 100

Volať môžete Po - Pia
9:00 - 16:00


Prečo si vybrať nás?

 • Najrychlejší servis

  Tovar na sklade expedujeme v najbližší pracovný deň po objednávke

 • Doprava zdarma

  Pri objednávke nad 150 EUR

 • Istota kvality

  Ponúkame iba preverené značky s minimom reklamácií