Rozumiem

Tento web používa na poskytovanie služieb a analýze návštevnosti súbory cookies. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Viac informácií


Kočíky - detské kočíky, športové kočíky, golfové kočíky, hlboké kočíky a kombinované kočíky

Pre naších zákazníkov chceme len  to najlepšie. Ponúkame preto iba starostlivo vybrané značky kočíkov. Naším cieľom je predávať iba kvalitné a preverené výrobky s minimom reklamácií. Kočíky ktoré ponúkame by sme bez problémov vybrali aj naším vlastným deťom. Špecializujeme sa na tieto značky kočíkov: kočíky Quinny, Concord, Maxi-Cosi, Chicco, Baby Jogger, Phil&Teds a Britax-Römer. Je len na vás či si zvolíte kočík s kompaktnými rozmermi, ktorý jednoducho a rýchlo zložíte do auta alebo dáte prednosť robusnejším kočiarom na dlhšie vychádzky. Ak budete potrebovať poradiť, radi vám odporučíme ten najlepší variant.Veríme, že budete spokojní.< 

Petite&Mars Kočík Street Air - Sailor 2018 + darček zdarma

Petite&Mars Kočík Street Air - Sailor 2018

278,99 € Skladom  
 • Akcia  
Kočík hravo zvládne jazdu nielen na ulici, ale poradí si s terénom i mimo mesta…

Petite&Mars Kočík Street Air Limited 100 - Paisley 2018 + darček zdarma

Petite&Mars Kočík Street Air Limited 100 - Paisley 2018

278,99 € Skladom  
 • Akcia  
Kočík hravo zvládne jazdu nielen na ulici, ale poradí si s terénom i mimo mesta…

Kočík Petite&Mars Street Air Blue Melange 2018 + darček zdarma

Kočík Petite&Mars Street Air Blue Melange 2018

248,99 € Skladom  
 • Akcia  
Kočík hravo zvládne jazdu nielen na ulici, ale poradí si s terénom i mimo mesta…

Petite&Mars Sport Street 2018 Sunny Fields + darček zdarma

Petite&Mars Sport Street 2018 Sunny Fields

249,00 € Skladom  
 • Akcia  
Kočík hravo zvládne jazdu nielen na ulici, ale poradí si s terénom i mimo mesta…

Kočík Petite&Mars Street Air Forest Green 2018 + darček zdarma

Kočík Petite&Mars Street Air Forest Green 2018

248,99 € Skladom  
 • Akcia  
Kočík hravo zvládne jazdu nielen na ulici, ale poradí si s terénom i mimo mesta…

Kočík Petite&Mars Street Air Shadow Grey 2018  + darček zdarma

Kočík Petite&Mars Street Air Shadow Grey 2018

248,99 € Skladom  
 • Akcia  
Kočík hravo zvládne jazdu nielen na ulici, ale poradí si s terénom i mimo mesta…

Kočík Petite&Mars Street Air Midnight Blue 2018 + darček zdarma

Kočík Petite&Mars Street Air Midnight Blue 2018

248,99 € Skladom  
 • Akcia  
Kočík hravo zvládne jazdu nielen na ulici, ale poradí si s terénom i mimo mesta…

Kočík Petite&Mars UP - Pastel Pink 2018 + darček zdarma

Kočík Petite&Mars UP - Pastel Pink 2018

159,00 € Skladom  
Kočík Petite&Mars UP sa vyniká dokonalou praktickosťou a skladnosťou. Tento…

Kočík Petite&Mars UP - Pastel Mint 2018 + darček zdarma

Kočík Petite&Mars UP - Pastel Mint 2018

159,00 € Skladom  
Kočík Petite&Mars UP sa vyniká dokonalou praktickosťou a skladnosťou. Tento…< 

Golfové Kočíky

Golfové kočíky urobia prechádzky a nakupovanie s Vašim dieťatkom oveľa jednoduchšie, sú veľmi praktické a jednoducho sa skladajú do kompaktných rozmerov. Moderné golfové kočíky sú plne vybavené všetkými bezpečnostnými prvkami. Za štýlovými dizajnovými golfovými kočíkmi sa bude zaručene každý obzerať. Samozrejme prvoradé je pohodlie Vášho drobca, v jemne polstrovaných golfových kočíkoch, ktoré majú možnosť sklopenia chrbtovej opierky si oddýchne, pospí a vychutná cestu.

Športové kočíky

Športové kočíky ponúkame len od renomovaných výrobcov poskytujúcich tú najlepšiu kvalitu. Nechceme predávať športové kočíky ktoré by sme si nevybrali pre seba. Športové kočíky sú univerzálne dopravné prostriedky, ktoré Vám poslúžia v každom teréne. S dnešnými modernými športovými kočíkmi môžete isť do nákupného centra a rovnako dobre vám poslúžia aj pri vychádzkach do prírody. V našom sortimente nájete športové kočíky od nemeckej značky Concord, Britax, Quinny, Maxi-Cosi a taktiež športové kočíky holywoodskych hviezd Baby Jogger. Talianske športové kočíky Peg Perego či Chicco, a aj novozélandské športové kočíky Phil&Teds.

Hlboké kočíky

Buggies Vám ponúka širokú škálu hlbokých kočíkov. Hlboké kočíky sú zaručene kompatibilné s dodávanými kočíkmi a poskytujú maximálne pohodlie od narodenia. Výhoda hlbokých kočíkov je že detičky môžu pohodlne ležať v horizontálnej polohe a ich chrbtica tak vôbec nie je zaťažovaná. Hlboké kočíky sa využívajú od narodenia približne do 9 mesiaca veku dieťatka. Hlboké kočíky majú často funkciu cestovných systémov, ktoré zabezpečia maximálnu bezpečnosť pre Vášho novorodenca počas cestovania.

Súrodenecké kočíky

Naše súrodenecké kočíky uľahčujú rodičom dvojičiek ich prepravu. Ponúkame Vám širokú škálu súrodeneckých kočíkov od tých najlepších výrobcov. Možete si vybrať súrodenecké kočíky Britax, ďalej súrodenecké kočíky Baby Jogger, Chicco a Phil&Teds.

Kombinované kočíky

Kombinované kočíky tvoria univerzálny cestovný systém, ktorý sa skladá zo športového kočíka, hlbokej vaničky a často aj autosedačky, ktorú je možné upevniť na podvozok kočíka. Kombinované kočíky sú najčastejšou voľbou šťastných rodičkov pri prvom dieťatku. Vhodne zvolený kombinovaný kočík Vám poslúži od narodenia až do štvrtého roku dieťaťa. Ponúkame kombinované kočíky od tých najlepších európskych výrobcov. V našej ponuke nájdete kombinované kočíky Concord, Britax, kočíky Baby Jogger. Talianske kočíky Peg Perego či Chicco.

Z kočíkov ponúkame nasledujúce značky:

Kočíky Quinny - kráčaj svojou cestou

Kočíky Quinny ponúkajú vynaliezavé riešenia pre moderných rodičov dnešnej doby, riešenia, ktoré boli vytvorené spolu s vami, s prihliadnutím na životný štýl vašich detí. Hovoríme tomu sloboda vnímania: nerozmýšťať o tom, čo nás obmedzuje, pretože vždy sú tu príležitosti. Len tak môžete získať zo svojho života maximum. Či už chcete ísť na nákupy, dovolenku alebo stráviť príjemné odpoludnie s kamarátkou pri káve alebo sa prejsť do parku, kočíky Quinny vám ponúka voľnosť, ktorá vám vyhovuje. Kočíky Quinny patria medzi najobľúbenejšie značky kočíkov na Slovensku.

Kočíky Concord

Kvalita a spoľahlivosť = kočíky Concord. Pokiaľ hľadáte funkčné kočíky a požadujete kvalitu bez kompromisov, tak kočíky Concord sú pre Vás tá najlepšia voľba. V tejto sekcii nájdete všetky modely kočíkov Concord. Kočíky Concord Vás presvedčia precíznym spracovaním a nemeckou kvalitou. Každý jeden model z kočíkov Concord je možné objednať si samostatne, alebo v kombinácii s hlbokou vaničkou Sleeper 2.0 a autosedačkou Concord Air. Kočíky Concord sa dodávajú v setoch ako kombinované kočíky. V ponuke sú Concord Travel Set, Concord Mobility set a Concord Basic set.

Kočíky Chicco

Kočíky Chicco sa vyznačujú krásnym dizajnom a sú jasným produktom talianskej dizajnérskej školy, ktorá ovplyvňuje celý svet. Kočíky Chicco sa dajú kombinovať s autosedačkami Chicco a vytvárajú tak kompletný cestovný systém pre Vaše detičky.

Kočíky Baby Jogger

Kočíky Hollywoodskych hviezd. Značka kočíkov Baby Jogger vznikla pred 25 rokmi v Spojených Štátoch. Značku založil pán Phil Beachler, miestny novinár, ktorý chcel tráviť svoj voľný čas so svojím synom a pritom prevádzať svoj veľký koníček – beh. Kočíky Baby Jogger sú vedúcou značkou v kategórií kočíkov určených na beh a kočíkov vhodných do každého terénu. Majú patentovaný systém skladania, kde jednou rukou držíte dieťa a jednoduchým pohybom druhej ruky zložíte kočík Baby Jogger.


Cenový rozsah

4 EUR 1200 EUR

Značka


Rýchly kontakt

0948 744 100

Volať môžete Po - Pia
9:00 - 16:00


Prečo si vybrať nás?

 • Najrychlejší servis

  Tovar na sklade expedujeme v najbližší pracovný deň po objednávke

 • Doprava zdarma

  Pri objednávke nad 150 EUR

 • Istota kvality

  Ponúkame iba preverené značky s minimom reklamácií