Deti sú odjakživa späté so zábavou a kreativitou. Ich zázračný detský svet nemožno oddeliť od predstavivosti a fantázie a je s nimi spojený podobne, ako letný čas s prázdninami.

 

V dnešnej modernej dobe sú mnohé produkty pre deti vyrobené tak, aby deťom umožňovali rozvíjať svoju hravosť a imagináciu a aby ich aj podporovali v kognitívnom raste a osobnostnom vývoji.

 

Ani doplnky na detské ihriská v ničom nezaostávajú za modernizáciou priemyselnej výroby, a práve naopak držia krok s dobou a neustále sa ju snažia predbiehať.

 

Inovatívne koncepty výstavby detských ihrísk sú nadčasové a ich prevedenie odzrkadľuje nesmierne kreatívneho ducha ich dizajnérov.

 

Aj vďaka neprestajnému vylepšovaniu a upgradovaniu vybavenia detských ihrísk sa stávajú stále populárnejšími a navštevovanejšími miestami.

 

Obrovským plusom je aj to, že sú tam k dispozícii atrakcie pre deti rôznych vekových kategórií a sú nastavené podľa stupňa obtiažnosti tak, aby vyhovovali aktuálnym limitom ich návštevníkov.

 

Vybavenie detských ihrísk je neuveriteľné bohaté, no stále pribúdajú nové atrakcie a tie staršieho dáta sa prispôsobujú najmodernejším požiadavkám a predstavám.

 

Inovácie v plánovaní, dizajne a výrobe detských ihrísk prebiehajú takmer bez prestávky, aby boli herné zariadenia zakaždým v top stave a stále “cool”.

 

Doplnky na detské ihriská odrážajú obrovskú dávku kreativity, vloženej do procesu ich tvorby.

Detské ihriská – kreativita bez hraníc

V dnešnej dobe je vybavenie detských ihrísk takpovediac multidimenzionálne a siaha od klasických doplnkov, ako sú trampolíny, až po najrozmanitejšie adrenalínové atrakcie a aktivity.

 

Nesmierne kreatívnymi a sofistikovanými doplnkami na detské ihriská sú rôzne interaktívne prvky integrované do herných zariadení.

 

Na výber je široká paleta napínavých atrakcií, v ktorých sa premieta nádych kreativity s chuťou dobrodružstva.

Svietiaci minigolf

Minigolf je už dlhý čas jednou z najobľúbenejších aktivít v oblasti zábavy a športu, ktorú si vedia vychutnať deti aj dospelí. Je veľmi zábavné zdolávať pri hre rôzne prekážky na ceste k vytúženej jamke a súperiť medzi sebou navzájom.

 

Klasický minigolf sa stal už takmer legendárnou hrou, no jeho prevedenie môže stále nadobudnúť nové rozmery a nepoznaný pôžitok z hry.

 

Glow golf, svietiaci čierny minigolf, nadchýna návštevníkov neustále viac a vďaka 3D motívom a fluorescenčným farbám skutočne vystupuje zo stereotypných konvencií.

 

Jeho tematický dizajn je tiež veľmi lákavý a na výber máte z motívov Podmorského sveta, Pirátov, Džungle, či kúzelného Začarovaného sveta.

 

Pridanú hodnotu mu dajú zvukové a svetelné efekty. O nezabudnuteľné chvíle a úžasné zážitky tak majú návštevníci postarané.

 

Ďalšou modernizovanou alternatívou minigolfu je aj Adventure golf.

Vulkán

Horolezecká sopka je pre detských návštevníkov vrcholom zábavnej cesty za dobrodružstvom. Spája lezenie po lezeckých cestách so šmýkaním sa po šmýkačkách, pričom odmenou za výstup po Vulkáne je vyhliadková plošina s výhľadom na celé ihrisko.

 

Atrakcia je vybavená protipádovými rohožami, čím sa zaisťujú mäkké a bezpečné doskoky.

Indoor caving

Deťom poskytujú úžasné chvíle napínavej zábavy a vzrušenia aj vnútorné jaskynné systémy. Môžu si tak vychutnať čaro jaskyniarstva a vydať sa na prieskumné cesty s prilbou a čelovkou na hlave.

 

Dizajny a vyhotovenia vnútorných jaskýň sú nielen veľmi kreatívne, ale pôsobia aj realisticky a tajuplne.

 

Skvelé je aj to, že si tam deti môžu vyskúšať svoje schopnosti a vďaka RFID náramkom a interaktívnym prvkom hry zdolávať rôzne výzvy a prekážky.

Tvorivé nadšenie a pôžitok z hry

Vysoké lanové dráhy, multišportové ihriská, pavúčie veže, motokárové dráhy.

 

Rôznorodosť atrakcií detských ihrísk, možnosti zábavy a relaxu pod jednou strechou.

 

Aj to sú dôvody, prečo sú detské ihriská obľúbené medzi návštevníkmi všetkých vekových skupín.

 

Nachádzajú tam nielen skutočný pôžitok z tých najmodernejších foriem hry, ale zároveň si rozvíjajú svoju kreativitu a posilňujú tvorivé nadšenie.

 

Detský svet je naozaj zázračný.

 

O tom aj každé detské ihrisko vie svoje.

 

Máte už aj vy svoj projekt výstavba detského ihriska?

 

 

 

 

 

Kategórie
Aktuálne články

Magazín pre mamičky a všetkých, čo sa starajú o najmenších 🙂


Kontakt:

hello@leadmedia.sk

Matka je tá, ktorá môže nahradiť všetkých ostatných, ale ktorej miesto nemôže zaujať nikto iný.

Kardinál Mermillod

© 2023. All rights reserved.